קוסמטיקה של קידמה למראה מושלם

 SHOR Professional הוא סיפור של תשוקה אמיתית לטיפוח וליופי. הוא מייצג שאיפה תמידית לאסתטיקה ולהרמוניה שמתפתחת באמצעות קידמה כבר יותר מעשרים שנה. מאחורי המותג עומדים מעבדת מחקר ופיתוח עצמאית ומתקדמת, ידע מדעי נרחב וצוות של מומחים וקוסמטיקאיות מוסמכות פועלות בשטח. בעזרתם הצלחנו לבנות במהלך השנים פרוטוקולים מתקדמים לעבודה עם מוצרי טיפוח, יופי ואסטתיקה, ויצרנו שיטות עבודה ייחודיות בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

את ההבטחה לספק פתרון נגיש ומקצועי לכל בעיה אסתטית-רפואית ללקוחות שלנו, אנחנו מגשימים באמצעות מאות תכשירים קוסמטיים שמשווקים בארץ ובעולם ומספקים פתרונות מוכחים לבעיות ופגמי עור: דלקות עור שמן, אקנה, צלקות לאחר אקנה, פיגמנטציה וכתמי עור, קמטי הבעה וקמטוטים, “נפילות” עור, מיצוק העור ועוד. כל המוצרים מיוצרים תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ובדוקים, בתו-תקן מחמיר ותחת אישור ופיקוח של משרד הבריאות הישראלי.

SHOR Professional הוא מותג עם שושלת משפחתית. סלבה שור, מנכ״ל החברה, הוא דור שני לידע, מקצועיות ותשוקה אמיתית לתחום הקוסמטיקה הטיפולית. הוא ממשיך להוביל את החזון לקידמה באמצעות מדע, בזכות יכולת ייצור עצמאית וחטיבת מחקר שפועלת כל הזמן על פי נתונים מהשטח, לשיפור ולתוצאות מושלמות.

successful scientists שקוף

היתרונות של SHOR Professional