סוג עור בוגר

Girl ReAL C s

עם הגיל, פעילות התאים מצטמצמת, תהליך התחדשות התאים הופך לאיטי יותר ונוצרת הפחתה בייצור קולגן או ביכולת הגנה מפני קרינת השמש. כתוצאה מכך העור חסר לחות וגמישות ומשנה את המראה והמרקם שלו. החדשות הטובות: מוצרי טיפוח חדשניים מסוגלים לעדן את מראה הקמטים וכתמי הפיגמנטציה.

סוג עור רגיש

Girl SensoCalm s

עור רגיש מגיב לשינויים סביבתיים כמו אוויר יבש וחסר לחות, קרינת שמש UV, מתח וחרדה ועוד. אם העור אינו מאוזן, הוא מרגיש מתוח, מגורה, יבש ונוטה לפתח אדמומיות. לכן עור רגיש זקוק לטיפוח מיוחד שמרגיע אותו ומחזק את מחסום ההגנה שלו בו זמנית, וגם הופך אותו לעמיד יותר בפני גירויים סביבתיים.

סוג עור יבש

Girl HydroProtect s

בעור יבש חסרים לחות וליפידים, כלומר שומן. לכן הוא פחות גמיש ומתוח, מגיב להשפעה סביבתית בקלות יתר ונוטה לפתח גירויים. למזלנו, הקידמה והמדע מציעים פתרונות. עם טיפוח מתאים ושימוש קבוע במוצרים הנכונים, ניתן לשחזר את רמת הלחות בעור ולחזק את מחסום ההגנה שלו.

סוג עור מעורב

Girl BalanCell s

עור מעורב הוא למעשה שילוב של שני סוגי עור: עור רגיל עד יבש ועור שמן ופגום. עור מעורב נוטה להבריק ולפתח פגמי עור זעירים, במיוחד באזור ה-T: מצח, אף וסנטר, כאשר באזור הלחיים העור רגיל עד יבש. בחרי במוצרי טיפוח המותאמים במיוחד לעור מעורב, על מנת לאזן את רמת הלחות הטבעית שלו.

סוג עור שמן

Girl PropioCare s

עור שמן נוטה לייצר כמות מוגזמת של חלב, כלומר שומן. נטייה גנטית, מתח ושינויים הורמונליים הם האחראים לכך. התוצאה: הופעת נקודות שחורות (קומודונים) ופצעים. מוצרי ניקוי וטיפוח מיוחדים בעלי רכיבים אנטיבקטריאליים יסייעו לך לאזן את רמת השומן בעור ולשמור על מראה נקי וחלק.